sfinks kanadyjski, canadian sphynx
Hodowla De'TrojanS powstała z fascynacji eleganckimi, oryginalnymi i niecodziennymi kotami rasy Sfinks Kanadyjski.

Jak zaczęła się moja przygoda z łysolami? Dość banalnie - któregoś razu wypatrzyłam w internecie ogłoszenie o sprzedaży Sfinksa, obejrzałam zdjęcia i... już wiedziałam, że muszę mieć tego kota. Zakochałam się nieodwołalnie i nieuleczalnie - nagie koty stały się od tego czasu moją wielką pasją i życiowym hobby - zaczęłam poznawać tę rasę, jeźdźić na wystawy, poznawać hodowców, zwiedzać strony internetowe znanych hodowli.
Zanim w moim domu zamieszkały Sfinksy - pełne dostojeństwa i elegancji - byłam pasjonatką Yorków. Owszem, miałam dachowca, ale zawsze wydawało mi się, że jest na tyle niezależny, że trochę dla mnie niezrozumiały i za mało kontaktowy. Wszystko zmieniło się za sprawą Antosia - wyjątkowego kocura. Od czasu gdy zamieszkał w naszym domu - zmieniła się moja perspektywa - i teraz koty stały się numerem jeden. Psy są naszymi wiernymi towarzyszami, przyjaźnią się z kotami, lecz to koty właśnie dyktują warunki i rządzą w domu.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Elitarnym Klubie Kota Rasowego w Warszawie - Felis Polonia - FIFe.

Sfinksy to koty dla prawidziwych koneserów, dla ludzi wrażliwych na ich niecodzienną urodę i wdzięk - zapraszam Państwa serdecznie do obejrzenia naszych podopiecznych.
De'Trojans *PL - hodowla kotów canadian sphynx

Trojan i Monika Michniew
Warszawa, woj. mazowieckie

tel: +48. 601 204 073
tel: +48. 507 777 726
tel: (22) 859 80 80

hodowla@TrojanS.pl
info@TrojanS.pl